Після того як кросівки в стилі мінімалізм почали здавати позиції, кожен спортивний бренд випустив моделі в стилі «Dad Shoes» або «Ugly Sneakers» — Fila зробила Disruptor IIadidas Yung-1 і adidas FalconPuma Thunder і тд.

Кросівки Nike M2K Tekno вперше з'явилися в 2018 році, і незабаром стали одними з найбільш популярних у Nike за останні роки. У чомусь Nike M2K Tekno можна вважати 5-ю версією Nike Air Monarch, які з'явилися в 2002, але в порівнянні з Монархом, M2K Tekno змінилися в деталях — верх став більш складним, «свушів» стало більше, кольори стали яскравіше, а ззаду додали пластикову вставку, яка осучаснює дизайн. Силует підошви практично не змінювали — вона зроблена з м'якої та гнучкою піни, але стала більш масивною.

Модель Nike M2K Tekno це влучне попадання в тенденції останніх років — «олдскульний» дизайн 90-х, зручність і комфорт, і не дивлячись на масивність, силует не виглядає дуже громіздким. Кросівки Nike M2K Tekno не позиціюють як преміальні — це середній ціновий рівень і відмінний вибір за свої гроші. Доказом тому їх популярність— M2K Tekno можна побачити на вулицях у будь-якому великому місті світу.