0

Взуття

Гарних кросівок багато не буває! Блог про спортивне та повсякденне взуття.

З кожним роком у всьому світі все більшої популярності набуває здорового способу життя, а заняття спортом, чи то аматорський чи професійний, стали невід'ємним елементом існування сучасної людини.

У 1895 році англієць Джозеф Фостер (Reebok) винаходить перші шипування, а приблизно в цей же час, на іншому кінці Атлантики, Американська гумова компанія, зробила перші кеди з гумовою підошвою і верхом з тканини. Коли, в 1917 році, ці кеди надійшли в масове виробництво, вони отримали назву «снікери», тому що людина, яка їх носить, йшла так тихо, що могла підкрастися до будь-кого. Так з'явилося найпопулярніше взуття у світі.

Правильний вибір спортивного взуття, це запорука успішних тренувань, а правильний вибір повсякденного взуття, це запорука гарного настрою. 

Немає товарів

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.

,