0

Sneakerium

Гарних снікерів багато не буває. Оригінальне спортивне та повсякденне взуття.

З кожним роком у всьому світі все більшу популярність набирає здоровий спосіб життя, а заняття спортом, професіональним або аматорським, стали невід’ємною частиною життя сучасної людини.

В 1895 році англієць Джозеф Фостер (Reebok) винайшов перші шиповки, а приблизно в той же час, на іншому кінці Атлантики, у 1892 році, Американська Гумова Компанія зробила перші кеди із гумовою підошвою та верхом із тканини. І коли, у 1917 році, ці кеди надійшли в масовий продаж, вони отримали назву «снікерси», тому що людина, яка їх одягала, ходив так тихо, що міг підкрастися до кого завгодно. Так з’явилося найбільш популярне взуття у світі.

На нашому сайті ви зможете знайти та підібрати для себе кросівки або снікери (як кому зручніше) таких відомих та популярних брендів як Reebok, adidas, Under Armour, Nike, Puma, ASICS, New Balance, Fila, Sperry, Frye, та інших виробників. Правильний вибір срортивного взуття для тренувань це залог успіху і перемог на змаганнях, а правильний вибір кросівок для повсякденного користування, це залог гарного настрою. В інтернет-магазині Sneakerium продається виключно оригінальна продукція, купуючи яку, ви зможете отримати максимальне задоволення і під час занять спортом, і в повсякденному житті.

Вгору