Сьогодні модель кросівок Fila Disruptor II мабуть найпопулярніша в світі, проте в перші дні появи релізу кросівок ситуація була зовсім інша.

Вперше кросівки Fila Disruptor II були випущені в 1996 році. Інформації про них було дуже мало, і модель залишилася практично без уваги. У 1997 і 1998 році, модель Fila Disruptor з'явилася в інших колірних рішеннях, але також не мала жодних шансів на успіх, так як в ті роки бренд FILA почав втрачати свою популярність, а амбасадор бренду Грант Хілл був травмований. У 2000-х роках зростання витрат на спонсорство і падіння маржі з продажів привели компанію FILA на грань банкрутства. Загалом в перший свій візит в світ моди у Дісрапторов не склалося.

У 2003 році компанію Fila купив американський фонд Cerberus Capital Management, але нічого не придумавши для відновлення колишньої слави, вже в 2007 році продав всі філії та дочірні підприємства компанії FILA KOREA.

І ось, через майже через 25 років, цю модель по праву можна назвати однією з найпопулярніших в світі. Не дивлячись на масивність і стиль UGLY, кросівки набагато популярніше серед жінок, ніж серед чоловіків, хоча Fila випускає дану модель як для чоловіків, так і для жінок. Пару раз бачив ці кросівки на чоловіках і зловив себе на думці що вони йдуть в жіночому взутті. Ну а найголовніше, невисока вартість самих кросівок. Fila Disruptor II продається від 70 доларів за пару, що робить цю модель доступною для будь-якого гаманця.

Чи буде Fila Disruptor популярна в 2020 році? Звичайно буде! Модельний ряд Fila вже поповнила новинка Fila Disruptor III, та випущена модель Fila Disruptor на здвоєній підошві, а Fila Disruptor II продовжує перевипускатися в нових цікавих кольорах із застосуванням нових матеріалів.

У найближчому майбутньому, нам всім швидше за все варто очікувати колаборації Fila Disruptor з одним з модних будинків моди, яка остаточно закріпить позиції компанії Fila і цієї моделі на ринку.