Кросівки Nike Air Force 1 вперше з'явилися в 1982 році, і миттєво перетворилися з баскетбольного взуття в ікону вулиць, — їх лаконічний білий дизайн швидко завоював популярність по всьому світу.

Сьогодні Nike використовує Air Force 1 як заготовку, і майже кожен місяць дивує якоюсь новою версією. У листопаді 2019 бренд представив колекцію Air Force 1 GORE-TEX — утилітарні моделі, готові до холодної осінньої і навіть зимової погоди.

Мембрана Gore-Tex захищає взуття від попадання води всередину, і при цьому не дає накопичуватися поту, випускаючи частки пара через невеликі клітини» в своєму волокні. До 2000-х років основними замовниками Gore-Tex були бренди екіпіровки для гірськолижників і мандрівників, а сьогодні таку мембрану можна знайти в спортивному одязі і кросівках.

Air Force 1 Low GORE-TEX це верх з преміальної шкіри і балістичного нейлону, класична шнурівка і стандартна підошва. Мембрана прихована всередині, але її присутність видно по вишивці GORE-TEX в області задника і брендингу на язичку.

Air Force 1 High GORE-TEX — Високі AF 1 GORE-TEX відносяться до лінійки "THE10TH", яка присвячена одному із засновників Nike, Біллу Баеурману. Замість ремінця на Velcro, характерного для Air Force 1 High, тут шнурівка з шкіряними петлями і блискавкою, яка закриває носок, і стяжка ззаду. Також в конструкції проявилася пластикова вставка ззаду, злегка змінене кріплення «свуш», нашивка "THE10TH" біля горловини і більш агресивна пыдощва для стійкості на слизьких поверхнях.

Кросівки Nike AF 1 High GORE-TEX очікуються в декількох кольорах, в тому числі в чорному і білому. Підошва і Swoosh на моделі білого кольору зроблені з напівпрозорої синюватої гуми, яка надає дизайну елемент футуризму, і нагадує  популярні моделі Nike від Вірджила Абло з OFF-WHITE