Компанія Reebok почала продаж десятої, ювілейної версії своєї моделі для КроссФіту, Reebok Nano X. Через 11 місяців з моменту виходу дев'ятої версії, компанія знову радує шанувальників КроссФіта новим релізом. Як повідомив старший менеджер по продукту компанії Reebok Tal Short, великих змін у порівнянні з попередньою версією, Nano 9 немає.

 «Гарна новина полягає в тому, що ми не внесли особливих змін з точки зору продуктивності. Нашою головною метою було підкреслити все те, що сподобалося покупцям в дев'ятій версії, і надати їм більш сучасний вигляд. Так що, якщо вам подобалися Nano 9, то вам повинні сподобатись і Nano X. Від спортсменів всіх рівнів ми отримали сигнали, про те, що вони хотіли б бачити зовнішній вигляд Nano X більш повсякденним, що б їх можна було носити не тільки в спортивному залі, а й за його межами. Тому, при проектуванні нової моделі, ми більше зосередилися на відновленні дизайну, щоб створити такий стиль, який підходив би і для спортзалу, і для вулиці».

По суті, Reebok зміг зробити так, щоб Nano X стали відомі не тільки своїми якостями спортивного CrossFit взуття, а й стали універсальною моделлю, тим самим істотно розширивши аудиторію шанувальників.

По матеріалам практично нічого не змінилося верх нових CrossFit Nano X виконаний з того ж самого міцного і легкого матеріалу Reebok Flexweave, який забезпечує довговічність, відмінну гнучкість і повітропроникність. Трохи змінився контур підошви, але в принципі і там зміни дуже незначні, і ці зміни точно не вплинули на її якість — вона так само ефективно поглинає енергію удару і забезпечує комфортну амортизацію.

Щодо бігу, ситуація швидше за все на тому ж рівні — бігати можна, але недовго, і на короткі дистанції. Всеж-таки неможливо зробити добру бігову амортизацію у взутті, яке в першу чергу призначене для силових тренувань і пауерліфтінга.

Для тих, хто ще не знає, компанія Reebok також запустила свій Home Fitness Hub, який пропонує безкоштовні тренування, поради та рекомендації від фахівців з КроссФіту.

Одне з питань залишається відкритим — чи буде 2020 рік останнім у низці силуетів CrossFit, а модель Nano X останньою версією в цій серії? Справа в тому, що ексклюзивний контракт компанії Reebok і торгової марки CrossFit закінчується в цьому році, і що буде далі, ми зможемо дізнатися, швидше за все через рік.

Нова модель для КроссФіта Reebok Nano X представлена ​​в дев'яти кольорах, і вже продається на офіційному сайті Reebok.com.

Вартість моделі $ 130 США.