0

Кросівки Peral Izumi — Project EMotion

Історія бренду Pearl Izumi — Project EMotion.

Our Mission Make athletes better. Plain and simple.

Більше 50 років тому, в Токіо, Kinji Shimizu зробив для свого сина, початківця-велогонщика, перший в Японії одяг для велогонок. Сьогодні Pearl Izumi USA одна з передових компаній з виробництва спортивного одягу та взуття не тільки для велосипедистів, а й для інших видів спорту. Кросівки і одяг Pearl Izumi - Project Emotion можна купити в будь-якому великому місті світу, і ви можете бути впевнені що воно завжди буде відрізняється як  гарним дизайном, так і високою якістю.

Назва бренду Pearl Izumi USA, Inc походить від слова перлина, і району Японії «Ізумі», відомого своєю чистою водою. У буквальному перекладі назва означає «перловий фонтан».

Компанія Pearl Izumi відрізняється від інших брендів тим, що вся лінія одягу і взуття виготовляється з матеріалів власного виробництва, що дає їм велику перевагу перед конкурентами. Кожна модель торгової марки Pearl Izumi відповідає специфіці виду спорту, для якого вона призначена, будь то велогонки, триатлон або біг по бездоріжжю.

При пошитті одягу використовуються світловідбиваючі елементи BioViz, завдяки яким велосипедист буде помітний на дорозі в темну пору доби, а якщо ви біжите по трасі в кросівках Pearl Izumi Project EMotion, то світловідбиваючі шнурки і елементи на взутті також зроблять ваш біг безпечним в будь-який час доби.

На ринок США компанія змогла вийти в 1981 році, і відразу завоювала популярність серед любителів і професіоналів велоспорту.

У 1984 році Pearl Izumi USA спонсорує Національну команду США на Олімпійських іграх, на якій вони отримали дев'ять золотих медалей.

У 2008 році компанія Shimano купила PEARL IZUMi за 70 мільйонів доларів. Тепер одяг PEARL IZUMi можна купити в будь-якій точці світу.

У 2017 році компанія стала єдиним спонсором американської команди по триатлону.

Одяг Pearl Izumi вибирають люди, які захоплюються спортом, активними видами відпочинку. Цінують якість, надійність, функціональність, комфорт і стиль.

В одязі PEARL IZUMi виступає маунтин байкер Брайн Лопес і триатлоністка Анжела Нейс.

https://www.pearlizumi.com/

 

Розгорнути

Немає товарів

Вгору