0

Zoot

Zoot та Ironman. Історія створення бренду Zoot.

Історія розвитку бренду Zoot дуже тісно пов'язана з розвитком тріатлону, і зокрема змагань Ironman. Напевно в арсеналі кожного тріатлоніста зі стажем, знайдеться якесь екіпірування з впізнаваним логотипом Zoot.

Все почалося на Гаваях, в містечку Кона, який по праву можно вважати батьківщиною такої спортивної події як чемпіонат світу з триатлону. Саме тут, в 1983 році, була заснована компанія Zoot, яка почала робила одяг та кросівки для перших залізних людей, і, з тих пір, встигла пройти вельми цікавий шлях до успіху.

Засновник бренду Кристал Найлін звернула увагу на те, що для спортсменів, які беруть участь в тріатлоні, потрібна екіпіровка, яка відповідає особливим вимогам. Вона почала експериментувати з матеріалами і конструкціями, і навіть запропонувала ідею не розглядати під час змагань транзитну зону як місце для зміни взуття.

Необхідність, як зазвичай, породила попит і виступила двигуном прогресу. Компанія Zoot взялася за виробництво технологічної, але в той же час зручної та надійної екіпіровки для тріатлоністів. Першими з'явилися джерсі і шорти, які тут же стали неймовірно популярні серед спортсменів цього виду спорта. Спершу асортимент був орієнтований тільки на одяг і аксесуари виключно для тріатлону, проте, пізніше було прийнято рішення про випуск взуття і товарів для інших видів спорту.

На сьогоднішній день Zoot — лідер у виробництві товарів для мультиспортивних гонок і тріатлону. Почавши виробництво кросівок саме для триатлетів — зручних, легких із моментальною шнурівкою, Zoot сьогодні може запропонувати бігові моделі для різного призначення —трейлові, марафонки, звичайні шосейні та інші.

Компанія Zoot щільно співпрацює з Ironman по всьому світу, екіпірує команди і пропонує краще спорядження всім любителям цього виду спорту. Якщо ви ще жодного разу не чули про цю компанію, вам неодмінно слід звернути на неї свою увагу.

Сьогодні вироби Zoot широко представлені у численних спеціалізованих спортивних магазинах по всьому світу, і радують прихильників і шанувальників різних видів спорту, відрізняючись своєю унікальністю і, разом з тим, орієнтацією на потреби абсолютно всіх спортсменів. Топи, штани, шорти, футболки, спортивні костюми, костюми для плавання, всілякі незамінні атрибути, та кросівки Zoot — все це і багато іншого вже не перше десятиліття радує старих і нових шанувальників марки Zoot Sports.

Розгорнути

Немає товарів

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.