Кросівки для Кросфіту та силових тренувань Reebok Nano X3 вже у продажу.

Як завжди, на початку року, більшість брендів представляють свої новинки на новий спортивний сезон. У сегменті кросівок для кросфіту та силових тренувань вже давно визначилися два основні лідери — це компанія Reebok з лінійкою NANO та NIKE Metcon. Інші бренди, такі як Nobull, Inov-8, Altra, Under Armour та деякі інші, також випускають свої моделі, але не маючи такої популярності та поширення, займають незначну частку ринку, хоча, за багатьма показниками, вони не гірші, а за деякими навіть краще кросівок Nano та Metcon.

Вже стало традицією, що глобальне оновлення моделей як у NIKE, так і у Reebok відбувається один раз на два роки і роблять це на непарному номері. Так, практично не відрізнялися один від одного Nano 7 і Nano 8, Metcon 5 і Metcon 6, Nano 9 і Nano Х. Так що, кросівки Reebok Nano X3, це вже абсолютно оновлена модель, яку компанія позиціонує як найуніверсальнішу і найпродуктивнішу в серії Nano.

В офіційному прес-релізі Тал Шорт, старший менеджер з продукції Reebok, сказав приблизно таке:

«Оскільки тренувальні потреби спортсменів та пошановувічів фітнесу продовжують зростати, серія кросівок Nano розвивається разом із ними. Кросівки Reebok Nano X3 це наш найдосконаліший продукт з упором на комфорт та підтримку, і новим, сучасним зовнішнім виглядом. Де б ви не тренувалися, Reebok Nano X3 додасть вам упевненості в успіху».

Основна ідея, за яку бореться Reebok останні роки, це зробити універсальні кросівки, в яких було б однаково зручно як працювати зі штангою, так і бігати кроси, тобто поєднати несумісне. Основним елементом нової моделі стало оновлене шасі Lift and Run (LAR), унікальна та технологічно просунута система, яка має забезпечити всі вимоги до тренувального взуття. Сама суть технології Lift and Run це куполоподібний елемент всередині проміжної підошви в області п'яти, який стискується під навантаженням під час роботи зі штангою, створюючи таким чином жорстку та стійку платформу, але при цьому пом'якшується при різкому відштовхуванні, забезпечуючи повернення енергії та амортизацію.

Міжпідошва це матеріал Floatride Energy, піноматеріал на базі Thermoplastic Elastomer, який добре зарекомендував себе в попередніх моделях. Це легка піна з гарною амортизацією, яка забезпечує динаміку відштовхування та гасить ударні навантаження, мінімізуючи вплив на суглоби. Верх із традиційного матеріалу Flexweave®, який ще трохи оновили, і якщо в серії Nano X1 було 4 варіанти верху на вибір, у Nano X2 два варіанти — традиційний та Adventure, то нова модель Х3 поки анонсована тільки з одним варіантом верху.

Також повністю оновилася підмітка взуття. Вона так само, а може навіть і краще тримає зчеплення на поверхні, і забезпечує гнучкість кросівка під час вправ. На внутрішній частині кросівка посилення Ropepro+ для того, щоб вони не зношувалися так швидко під час вправ на канаті.

Чи варто оновлюватись до нової моделі, покаже час. Комусь нові Reebok Nano X3 можуть зайти краще за попередні моделі, а комусь ні, кожен вирішить для себе самостійно. З мінусів можна відзначити те, що нова модель трохи піднялася в ціні, і якщо раніше Nano Х2 коштували $130-140, то вартість нових Nano X3, вже $140-$150. Поки що у продажу небашато кольорів, але, як завжди, по мірі випуску, їх кількість зростатиме, і більше того, найближчим часом компанія Reebok готує ще один сюрприз, пов'язаний з моделлю Reebok Nano X3, а також готується воскресити із архівів одну з перших моделей серії Nano