Іспанська рітейлер 24 Kilates, який знаходиться в Каталонії і ASICS співпрацюють з 2016 року. Цього разу об'єктом творчості став силует ASICS GEL-Lyte III і знаменитий Східний Експрес, маршрут якого проходить через Сінгапур, Малайзію і Таїланд, в якому, до речі, знаходиться другий магазин 24 Kilates. Дует постарався відтворити естетику інтер'єру вагонів поїзда, і, як нам здається, у них це вийшло на відмінно.

М'яка замша насиченого зеленого відтінку, перфорована коричнева шкіра з боків та світла на заднику, вставки із замші та шкіри в області шнурівки. Все це утворює дійсно преміальний дизайн, який відсилає до шкіри, дерева та зеленої фарби на деталях в вагоні знаменитого Східного експресу.

На роздвоєнному язичку, характерному елементу силуету ASICS GEl-Lyte III, розташовані круглі нашивки, що віддають данину магазинам в Барселоні і Бангкоку. Завершує образ золотиста вишивка в області п'яти, двоколірна підошва і вишивка на шнурках з назвою колаборації, — «24 Kilates Express». Мабуть, це одна з найрозкішніших варіацій GEL-Lyte III, яка випускалася за весь час існування цієї моделі.