Після яскравої і вдалої колекції одягу з Кубик Рубік, компанія Puma представила нову колаборацію, розроблену спільно з сервісом миттєвих повідомлень emoji®. Нова колекція включає в себе лінію одягу і аксесуарів і звичайно ж кросівки, — цього разу для колаборації була обрана модель PUMA RS-X3. Вся колекція зроблена в яскравих кольорах, і демонструє те, як ми спілкуємося в сучасному інтернет-світі.

Кожна пара кросівок укомплектована патчами у вигляді emoji, які можна кріпити на задню частину силуету в залежності від настрою, а саме взуття також прикрашене на носку та збоку написами «What's Up?». Футболка, кенгурушка і спортивні штани, які також входять в колекцію виконані в жовтому, чорному і сірому кольорах, і також прикрашені безліччю значків emoji.

Як сказав генеральний директор і засновник компанії emoji Марко Уесгес, — “PUMA x emoji® це наша найулюбленіша колекція цього бренду. Вона вийшла виразна, енергійна і звичайно ж красива. Ми сподіваємося, що незабаром ця колаборація стане культовою, а покупці, які виберуть цей одяг, зроблять всіх щасливими, і спільно з компанією PUMA ми зможемо поширити позитивні емоції по всьому світу ".